ברוב שירה וזמרה: מאות בהקהל המרכזי • חב’ד בקריות

אמש (שני) התקיים מעמד הקהל ענק ברחבת מרכז נפש חיה – חב"ד ליובאוויטש הקריות, בקרית שמואל, במעמד רב קהילת חב"ד בקריות הרב דוד מאיר דרוקמן, משפיעים ואישי ציבור. את האירוע הנעימו הזמר החסידי ר’ מנדי ג’רופי והנגן המפורסם ר’ יוסי כהן שהגיע במיוחד מקראון הייטס • הצלם מנדי טולדנו מגיש גלריית תמונות

שילוב שתי ההוראות של הרבי מלך המשיח שליט"א בדבר כינוסי הקהל בשנת הקהל ובדבר להרבות בשמחה במיוחד בשישים יום של חדשי אדר, הניב אירוע הקהל ייחודי, בשילוב מוצלח של מוטיבים אלו, בכמות ואיכות.

אמש יום שני ד’ אדר שני, התקיים כינוס הקהל עשיר בתוכן, איכותי ושמח במיוחד, בחצר רחבת הידיים של ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש הקריות, אשר בקריית שמואל. הארוע הופק ברמה גבוהה של השקעה מקצועית. הארוע נפתח בקטעי וידאו מהרבי מלך המשיח בנושא הקהל, על גבי מסכי ענק.  לאחר מכן הופיעו ר’ מנדי ג’רופימגדולי הזמר החסידי ור’ יוסי כהן מקראון הייטס בניגונים מרגשים של הרבי מה"מ. או אז המנחה הרב יוסף אברהם פיזם, פתח בנאום על "הקהל במשנתו של הרבי", וקרא עם הקהל את פרק התהילים של הרבי מה"מ, והכרזת יחי. המנחה ציין שאביו שליח הרבי ורב הקהילה החבדי"ת בקריית שמואל וראש ישיבות חב"ד בקריות הרביגאל פיזם שולח את ברכתו, ומפאת רגישותו למזג האוויר, מתוך השפעת שלקה בה, לא יוכל להשתתף בגופו.

בהמשך שולבו הופעות של ר’ מנדי ג’רופי ור’ יוסי כהן יחד עם קטעי וידאו מרגשים של הרבי. והקהל רקד בשמחה עצומה ומדבקת. נאמו בנושא "הקהל את העם …ליראה את ה’" בהמשך בין קטע לקטע: הרב דוד מאיר דרוקמן רבה של קרית מוצקין ורב קהילת חב"ד בקריות והרב מנחם מענדל וילישאנסקי שליח הרבי ומנהל רוחני של ישיבת חסידי חב"ד בחיפה. הדוברים העלו על נס את הצורך לפעול מתוך אחדות ואהבת ישראל, לזרז את בוא הגאולה מתוך חיזוק עצמי וחיזוק הזולת בהוספה בתורה ומצוות, בלימוד חסידות וגאולה ומשיח, שאז נזכה להקהל הגדול עם הרבי מלכנו בראשנו בבית המקדש השלישי והמשולש.

הרב שלום בר זוהר רכז צבאות ה’ בחיפה והקריות, עלה לבמה עם חיילי צבאות ה’ לאמירת י"ב הפסוקים ומאחז"ל, והכרזת יחי. ולאחר מכן הופיע ר’ יוסי כהן עוד שעה ארוכה.

בנוסף לרבנים בלטו בהשתתפותם: השליח הרב בועז קלי סמנכ"ל מוסדות חינוך חב"ד בחיפה והקריות ויו"ר מטה שבע מצוות בני נח, השליח הרב משה קורנט יו"ר בית חב"ד נשר. השליח הרב יואל שם טוב רב המשטרה, מחוז הצפון, השליח הרב שמשון פיזם מנכ"ל מוסדות נפש חיה ורב שכונת גבעת התמרים בעכו, הרב איתן יעקב פיזם מנכ"ל ישיבת תומכי תמימים הקריות, הרב אסף חנוך פרומרמשפיע בישיבת חסידי חב"ד בחיפה, המשפיע הרב שלום דב רייכמןמקריית שמואל, הרב משה אסולין, סגן מנהל תלמוד תורה חב"ד "צבאות מנחם" ויו"ר ועד ההורים בתלמוד תורה הרב אמנון אוזן, ועוד רבים וטובים.

אירגנו את הארוע: הת’ מנדי חיון והת’ יוסי הוד וחבריהם מאת"ה של הישיבה, בין הסדרים והסכמת ההנהלה, בעזרת השלוחים בישיבה, והנהלת הישיבה.

שתף לחברים

שתף