אנ”ש והתמימים בקריות התאחדו בישיבה לרגל כ’ מרחשון

ע"פ הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח להיכנס לישיבת תומכי תמימים בכ’ מרחשון, התקיימה בישיבת תומכי תמימים שע"י מוסדות נפש חי’ה בקריות תכנית מיוחדת לאנ"ש מהאיזור שהגיעו לישיבה. אורח הכבוד היה הרב יוסף ישר רבה של העיר עכו והמחוז לערוך את סיום הרמב"ם

 

התכנית החלה ביום ראשון בערב לאחר תפילת מעריב, כשהתמימים ואנ"ש התיישבו יחד לשמוע שיעור כללי מפי המנהל הרוחני של הישיבה הרב אריה הלוי לוי. לאחר מכן ישבו אנ"ש ללמוד בחברותא עם התמימים שיחה של הרבי מלך המשיח.

בשעה  19:30 הזאל כבר היה מלא באנ"ש שהגיעו עם ילדיהם לרגל ההתוועדות המרכזית של כ’ מרחשון. ההתוועדות נפתחה ע"י הרב שמשון פיזם מנכ"ל המוסדות שדיבר על הזכות הנפלאה שיש לקהילת חב"ד בקריות שיש לנו תומכי תמימים,

בסיום דבריו הזמין את אורח הכבוד הרב יוסף ישר רבה של העיר עכו והמחוז  לערוך את סיום הרמב"ם.

לאחר מכן נשא את המשא המרכזי הרב יוסף אברהם פיזם מנהל התלמוד תורה וממשפיעי הישיבה שפתח את מחזור לימוד הרמב"ם ודיבר על מעלת היום וההגעה לישיבה. כן דיברו המשפיע הרב אליהו חיים קריאף, הרב יואל שם טוב רב משמר הגבול והרב אריה הלוי לוי המנהל הרוחני.

הרב איתן יעקב פיזם מנכ"ל הישיבה מסר את ברכתו של הרב יגאל פיזם שליט"א השליח הראשון לקריות ,ראש הישיבה ורב הקהילה  .

לאחר ההתוועדות הרשמית ישבו התמימים ואנ"ש להתוועד עם רבני הישיבה, ובראשם המשפיעים הרב חיים שי’ אברביה והרב משה חיים שי’ פיזם עד השעות המאוחרות של הלילה.

בכ’ מרחשון ילדי התלמוד תורה הגיעו לישיבה לאכול קאשע

במהלך יום שני כ’ מרחשון הגיעו לישיבה ילדי התלמוד תורה, והתפללו עם התמימים תפילת שחרית.

לאחר מכן שמעו סקירה מהרב ישראל ציקוושוילי משגיח הישיבה אודות הרבי הרש"ב מקים הישיבה ועניינה של תומכי תמימים, ואכלו קאשע של תומכי תמימים כפי האמרה הידועה שמי שאכל מן ה"קאשע" (הדייסא) של תומכי-תמימים לא ימות בלי תשובה.

במהלך היום הגיעו עוד רבים מאנ"ש ובראשם הרב יגאל פיזם שמפני בריאותו לא יכול היה להשתתף בהתוועדות.

תודות למנהל הישיבה הרב חיים אליעזר פיזם על האירגון המוצלח

כגיכיגיזכ

שתף לחברים

שתף